Regał

Regał to mebel, który może stanąć zarówno w pokoju dziecka, gdzie można poukładać zabawki pociechy, a gdy dorośnie posłuży jako mebel na ulubione książki oraz podręczniki szkolne. W sypialni także możemy wykorzystać ten mebel, jeśli pozwoli nam na to metraż tego pomieszczenia.

Wyeksponowanie na nim kolekcji ulubionych lektur w pięknych oprawach będzie dodatkową ozdobą alkowy. Jednak regał można wykorzystać na wiele innych sposobów i właściwie ilu ludzi tyle pomysłów. Dlatego, aby mebel ten uniósł ciężar wszystkich, przychodzących Państwu na myśl koncepcji jego zagospodarowania, ważne jest, aby był wykonany z solidnego materiału, a będzie nim, bez wątpienia, naturalne drewno bukowe. Oprócz tego, że został wykonany z tego właśnie drewna, to jest jeszcze niezwykle estetycznym i wykonanym z dbałością o każdy szczegół meblem.

Regał ma od 4 do 7 półek, które można przestawiać, uzyskując w ten sposób wysokość, która nam odpowiada. Jedyną półką, która zamontowana jest na stałe jest półka środkowa, jest to konieczne z punktu widzenia konstruktorskiego. Regał wymaga montażu, do którego, ze względu na solidne wymiary, czyli: 100 do 200 cm wysokości, 60 i 80 cm szerokości i 29 cm głębokości, przydadzą się dwie osoby. Zaznaczyć jednak pragniemy, że montaż ten nie powinien sprawić większych problemów. Ułożone na półkach książki, zabawki czy inne rzeczy pozwolą utrzymać ład i porządek, a co za tym idzie pobyt w pokoju będzie przyjemniejszy i milszy.

Specyfikacja techniczna

  • Materiał: 100% lite drewno bukowe,
  • Zastosowane grubości drewna (mm): 18,
  • Wysokość (mm): 1000, 1400, 1700, 2000,
  • Szerokość (mm): 600, 800,
  • Głębokość (mm): 290,
  • Czas montażu (ok. min): 20.

pełny HTML | wersja mobilna
[X]

Strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.