28.10.16
Ogłoszenie o wyborze dostawcy
30.08.16
Ogłoszenie o zapytaniu ofertowym
Zakup zestawów rekuperatorów do obiektów suszarniczych wraz z konstrukcją nośną i ich montażem na dachach obiektów suszarniczych. Zakup i instalacja w obiektach, systemów automatyki i aparatury sterującej systemem suszenia oraz zestawów aparatury kontrolno - pomiarowej.
24.08.16
Unieważnienie zapytania ofertowego nr 2/2016
Niniejszym zawiadomieniem unieważnia się zapytanie ofertowe nr 2/2016.

Elementy 

Elementy stanowią półprodukt wyjściowy do produkcji wszystkich składowych mebli twardych jak i tapicerowanych. Stosowanie ich przez producentów mebli, parkietów czy innych wyrobów z drewna pozwala w znacznym stopniu obniżyć koszty produkcji, zarówno poprzez obniżenie kosztów transportu jak i materiałowych.

Do produkcji elementów wykorzystujemy tarcicę z własnej produkcji. Pozwala to na dobranie odpowiedniej tarcicy do produkowanych elementów, co przekłada się na korzystne dla odbiorcy ceny jak i najwyższą jakość.

Zaopatrujemy w elementy firmy w różnych branżach drzewnych w Polsce jak i za granicą. Produkujemy elementy krótkie do produkcji podłóg, długie stosowane w meblarstwie oraz do produkcji schodów, krzywoliniowe jako nogi do krzeseł, graniaki z przeznaczeniem na elementy toczone.

Dzięki posiadanemu potencjałowi produkcyjnemu możemy oferować ilości cało samochodowe (cało kontenerowe) jak i mniejsze wręcz detaliczne.

Elementy bukowe profilowane

Elementy bukowe profilowane

Elementy bukowe czterostronnie strugane

Elementy bukowe czterostronnie strugane

Elementy bukowe wycinane z suchej tarcicy

Elementy bukowe niestrugane

 

pełny HTML | wersja mobilna
[X]

Strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.