28.10.16
Ogłoszenie o wyborze dostawcy
30.08.16
Ogłoszenie o zapytaniu ofertowym
Zakup zestawów rekuperatorów do obiektów suszarniczych wraz z konstrukcją nośną i ich montażem na dachach obiektów suszarniczych. Zakup i instalacja w obiektach, systemów automatyki i aparatury sterującej systemem suszenia oraz zestawów aparatury kontrolno - pomiarowej.
24.08.16
Unieważnienie zapytania ofertowego nr 2/2016
Niniejszym zawiadomieniem unieważnia się zapytanie ofertowe nr 2/2016.

O firmie

Spółka Klon działa od 1991 roku, początkowo jako tartak zatrudniała 60 osób i produkowała jedynie tarcice mokrą. Obecnie prowadzimy działalność w dwóch zakładach produkując w trzech działach tarcicę mokrą i suchą, elementy oraz płytę klejoną. Zajmujemy się przerobem drewna liściastego ok. 90% buk pozostałe 10% to brzoza, dąb i inne gatunki liściaste. Nasze wyroby sprzedajemy zarówno w kraju jak i na świecie.

Zakład w Nowej Świętej k. Zlotowa - jest to tartak z suszarniami i produkcją różnej grubości tarcic oraz elementów przeznaczonych do produkcji mebli, podłóg, schodów, galanterii drzewnej.
Wykwalifikowana kadra i nowoczesny park maszynowy oraz ponad 20 letnie doświadczenie gwarantują wysoką jakość, terminowość oraz realizację najbardziej wyrafinowanych zamówień. Na powierzchni 10 ha posiadamy 6 tys m2 hal produkcyjnych oraz ponad 1200 m3 powierzchni suszarniczych.

Zakład w Jastrowiu - jest to dział produkcji płyty klejonej z drewna liściastego pozyskanego z własnego tartaku co gwarantuje wysoką jakość. Płyta produkowana jest w różnych grubościach wg zamówień oraz wykonaniach - płyta lita, mikrowczepowa i wielowarstwowa.

pełny HTML | wersja mobilna
[X]

Strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.